Цепеліни повертаються: німці розробили літак-дирижабль

la7l3qu9-aeroshelltakeoffjpg-1920-1080

Безпілотний літальний апарат у формі тарілки з крилом розробила німецька компанія H-Aero. Це прототип пілотованого пасажирського гібридного апарату, що поєднує в собі властивості літака і дирижабля, передає Укрінформ.

Пристрій отримав внутрішні газові резервуари, вміст яких дає частину підйомної сили. Пасажирський варіант такого апарата отримає капсулу всередині фюзеляжу. При вертикальному зльоті й посадці ця капсула залишатиметься нерухомою відносно обертового корпусу.

У H-Aero вважають, що на основі такої конструкції можна розробити кілька класів гібридних літальних апаратів, від вантажних і до багатоцільових безпілотників.

Нагадаємо, наразі у світі розробляють відразу декілька типів гібридних літальних апаратів. Зокрема, британська компанія Hybrid Air Vehicles має намір випробувати апарат, оснащений газовими балонами, заповненими гелієм. Вони створюють частину підйомної сили.

Машина матиме довжину 92 метри. Апарат зможе перебувати в повітрі до п’яти днів і піднімати вантаж масою до 50 тонн. Творці стверджують, що в польоті апарат зможе розвивати швидкість до 160 кілометрів за годину, витрачаючи на 60% палива менше, ніж звичайні літаки.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.