Затриманий на хабарі заступник голови Миколаївської ОДА Романчук втік з лікарні – журналіст

38_main_ukr

Журналіст Слідство.Інфо Дмитро Гнап повідомив про зникнення з лікарні у невідомому напрямку заступника голови Миколаївської ОДА та Героя України Миколи Романчука.

“Щойно наш одеський кореспондент Олена Васіна спілкувалася з медперсоналом 3-ї одеської міської лікарні. Ті підтвердили, що в обід Романчук виписався і зник в невідомому напрямку”, – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, 6 червня повідомлялося, що заступнику голови Миколаївської облдержадміністрації Миколі Романчуку, затриманому співробітниками військової прокуратури за підозрою у хабарництві, стало погано під час судового засідання з обрання запобіжного заходу.

3 червня слідчі військової прокуратури Південного регіону затримали першого заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації, Героя України Миколу Романчука за отримання хабара в $100 тис.

При обшуку в квартирі Романчука знайшли валізу з золотом і фашистськими хрестами.

Під час обшуку будинку корупціонера також була виявлена система тунелів, де розташовані банківські сейфи зі злитками золота, антикваріатом, старовинними іконами, столовим сріблом, а також “чорною бухгалтерією” чиновника.

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.