Заступнику голови Миколаївської ОДА стало погано під час судового засідання

692506

Заступнику голови Миколаївської облдержадміністрації Миколі Романчуку, затриманому співробітниками військової прокуратури за підозрою у хабарництві, стало погано під час судового засідання по обранню запобіжного заходу.

Про це повідомляє миколаївське видання Новости Н.

Адвокати Романчука наполягали на необхідності перенести засідання на наступний день у зв’язку з тим, що їх підзахисний погано себе почуває.

Суддя дозволив викликати підозрюваному “швидку допомогу”.

Раніше підозрюваному чиновнику було дозволено вийти з клітки і зайняти місце в залі засідання, так як 72 години, на які дозволяється затримувати людину до обрання запобіжного заходу, вже минули.

За повідомленням видання, захисники Романчука професійно тягнули час, подаючи величезну кількість клопотань, заявляючи відводи і викликаючи на допити численних свідків. Судове засідання триває вже більше 10 годин.

Нагадаємо, 3 червня слідчі військової прокуратури Південного регіону затримали першого заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації, Героя України Миколу Романчука за отримання хабара в $100 тис.

При обшуку в квартирі Романчука знайшли валізу з золотом і фашистськими хрестами.

Під час обшуку будинку корупціонера також була виявлена система тунелів, де розташовані банківські сейфи зі злитками золота, антикваріатом, старовинними іконами, столовим сріблом, а також “чорною бухгалтерією” чиновника.

Джерело: Новое время

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.