ВР закликала ЄС запровадити безвізовий режим з Україною вже на початку літа

56_in

Верховна Рада закликає Європейський парламент, Раду ЄС та держави члени Союзу зробити все необхідне для запровадження безвізового режиму з ЄС на початку літа. За відповідний законопроект проголосували 247 народних депутатів.

У зверненні наголошується, що Україна виконала усі критерії необхідні для виконання Плану дій і тому “не повинно бути жодних додаткових умов”.

“Верховна Рада звертається до Європейського Парламенту, Ради Європейського Союзу, Європейської Комісії, парламентів, глав держав та урядів, міністрів юстиції і внутрішніх справ держав-членів ЄС, а також Ісландії, Ліхтенштейна, Норвегії та Швейцарії завершити всі юридичні процедури, які необхідні для схвалення законодавчої ініціативи про внесення змін до Регламенту Ради (ЄС) № 539/2001 від 15.03.2001 р. щодо запровадження ЄС безвізового режиму для громадян України вже найближчим часом, до початку літніх канікул”, – наголошується у зверненні.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.