В українських школах сьогодні проводять останній дзвоник

Останній дзвоник в школах України

В українських школах 27 травня проводять останній дзвоник. В цей день учні виходять на урочисті “лінійки” на честь закінчення навчального року.

На останній дзвоник учні приходять в основному в ошатній шкільній формі, вишиванках. Діти приносять квіти вчителям, у класах проходять заключні уроки.

Після урочистих заходів учнів чекають атестації, навчальні екскурсії та практика, а після цього – літні канікули до 1 вересня.

Зазначимо, що на останньому дзвонику в київській школі № 63 сьогодні були присутні прем’єр-міністр Володимир Гройсман, міністр освіти Лілія Гриневич та мер Києва Віталій Кличко.

Гройсман привітав школярів із закінченням навчального року: “Вітаю з закінченням навчального року. Сподіваюся, що знання, які дістали школярі, їм стануть у пригоді”.

Також прем’єр звернувся до випускників. “Закінчується один етап вашого життя, починається інший. Напевно, він буде дещо складнішим, але я вірю в те, що за бажання він буде для вас успішним. Ви зможете досягти тих цілей, які ви ставите перед собою”, – сказав він.

Джерело: 112.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.