Лідер фракції БПП прокоментував рішення про позбавлення мандатів нардепів Фірсова та Томенка

001

Водночас в інтернеті поширили відеоролик, нібито знятий під час засідання фракції, на якому видно, що за рішення проголосували небагато депутатів.

Голова фракції БПП Юрій Луценко заявив, що рішення про позбавлення мандатів нардепів Єгора Фірсова та Миколи Томенка “багатьом та йому теж не подобається”, однак є законним. Про це він написав на сторінці у мережі Facebook.

«Щодо позбавлення мандатів Томенка та Фірсова. Розумію, що це багатьом не подобається. Мені – теж. Але варто при цьому розуміти: 1. У фракції БПП усі, в тч і Томенко з Фірсовим, мають свободу слова і навіть голосувань. 2. Їм цього виявилося мало і вони, обрані за списком партії, вийшли зі складу фракції. 3. Конституція прямо вказує, що в цьому випадку депутатські повноваження достроково припиняються. 4. Натяки, що немає закону, за яким має відбуватися це дострокове припинення – недоречні. Конституційний суд давно встановив, що Конституція – закон прямої дії. Інакше не діє конституційна норма про персональне голосування, про право на мирні зібрання і багато інших норм Конституції, під які нема законів», – написав він.

Окрім того, Луценко зазначив, що нардепи можуть уникнути позбавлення мандатів тільки у разі повернення до лав БПП та назвав їх «тушками».

«5. Єдиний шлях уникнути процедури позбавлення мандату – заява про повернення у фракцію. В іншому випадку місце тушок займуть Бригінець і Білоцерковець. Перший прийде в зал ВР прямо з фронту, інший – керівник столичної організації Удару», – додав голова фракції.

При цьому у мережі Youtube опубліковано відеоролик, який нібито записали під час закритого засідання БПП, де ухвалили рішення про позбавлення мандатів двох нардепів. На відео видно, що під час голосування стосовно питання руки підняли небагато нардепів фракції.

Нагадаємо, 25 березня партійний з’їзд «Блоку Петра Порошенка Солідарність» прийняв рішення про дострокове припинення депутатських повноважень парламентарів Миколи Томенка та Єгора Фірсова, які раніше покинули лави однойменної фракції.

Джерело : Тиждень.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.