У Садового взялися за «партійну диктатуру»

____3201_650x410

«Самопоміч» просить ЦВК усунути 11 кандидатів у депутати Верховної Ради зі свого виборчого списку.

Про це повідомив заступник голови фракції «Самопомочі» Олег Лаврик.

«14 березня в нас був з’їзд, на якому приймалися рішення щодо деяких осіб, які зараз не підтримують зв’язки з партією. З’їзд був у Києві. Рішення прийняли щодо 11 кандидатів», — сказав він.

Лаврик уточнив, що виключили кандидатів від партії «Воля», які не брали ніякої участі в діяльності партії чи були усунені з неї за порушення протягом останніх 1,5 роки.

Відповідно до виписки із протоколу з’їзду зі списку прибрали Володимира Гаркушу за № 35.

Також вирішено виключити з виборчого списку партії Андрія Ялового (№37), Ігоря Банаха (№38), Олексія Кузьменко (№39), Григорія Шпака (№41), Олексія Толкачова (№43), Вадима Шкільняка (№45), Руслана Солодовникова (№48), Юлія Тара (№53), В’ячеслава Міщенка (№58) і Ігоря Качура (№59).

Раніше ЦВК усунала 9 кандидатів у депутати з виборчого списку Радикальної партії Олега Ляшка на позачергових парламентських виборах 26 жовтня 2014 року.

Нагадаємо, 49 нардепів просять Конституційний суд розглянути зміни до закону про вибори нардепів, що вводить «партійну диктатуру».


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.