Южно-Українська АЕС призупинила виробництво електроенергії через ремонт

1211

Южно-Українська атомна електростанція відключила від енергосистеми країни блок №1 для проведення поточного ремонту з усунення несправності системи регулювання турбіни, повідомляє «Енергоатом».

«23 березня о 9:40 енергоблок №1 Южно-Української АЕС відключено від енергосистеми України для проведення поточного ремонту згідно з дозволеною заявкою для усунення несправності системи регулювання турбіни», — йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що другий енергоблок перебуває в поточному ремонті згідно з дозволеною заявкою для усунення несправностей в системі охолодження генератора. На третьому енергоблоці триває капітальний планово-попереджувальний ремонт.

Таким чином, на електростанції призупинено виробництво електроенергії через зупинку усіх енергоблоків.

У повідомленні також наголошується, що радіаційна обстановка на ЮУАЕС відповідає нормам безпеки. Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС знаходиться на рівні природних фонових значень.

«Викиди і скиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищують встановлених допустимих значень», — підкреслюється в повідомленні.

Джерело: Громадське ТВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.