Гройсман близько 80% випадків порушував регламент ВР, – Сироїд

102956_650x410_2_650x410

Заступник голови Верховної Ради України (ВРУ) Оксана Сироїд вважає, що голова ВР Володимир Гройсман близько 80% випадків порушував регламент ВР.  Таку думку вона висловила в ефірі телеканалу “112 Україна“.

На питання про те, чи стане Гройсман хорошим прем’єром, вона відповіла, що у нього дуже хороші здібності для роботи у виконавчій владі.

Також Сироїд прокоментувала закритий доступ до парламенту. Вона додала, що ВР режимний об’єкт ще з радянських часів, але парламент – це представницький орган народу і люди повинні мати до нього доступ.

“Я сподіваюся, що коли ми будемо міняти закон про регламент ВР, там і мають бути вирішені всі питання публічності та доступу до приміщень ВР”, – додала вона.

Нагадаємо, 16 лютого Верховна Рада не прийняла резолюцію про недовіру чинному уряду, який очолює Арсеній Яценюк. Після цього “Батьківщина” і “Самопоміч” покинули коаліцію. Зараз обговорюються кандидатури нового прем’єр-міністра. Серед чуток – можливе призначення прем’єр-міністром глави Мінфіну Наталії Яресько або спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.