Іслямов: Білборди “Крим – це Україна” – ганьба української влади

1428675773_d9c5382e4adb65901bb7860fad72e1ae

Віце-президент Світового конгресу кримських татар, лідер акції громадської блокади Криму Ленур Іслямов заявляє, що Українська влада не зробила жодного кроку для поверення анексованого Криму до складу України

Про це у “Фейсбуці” написав лідер акції громадської блокади Криму Ленур Іслямов, передає depo.ua.

За його словами, у провладних кабінетах забули про кримчан та їх становище в окупації. А популярні нині білборди з “Крим це Україна” Іслямов обізвав ганьбою, а не вирішенням ситуації.

“Білборди з “Крим це Україна” – ганьба Української влади! Крім ПР компанії, яку влаштовують щороку, нічого не робиться. За два роки “Владою” не сформульована стратегія по поверненню Криму! Не облаштовані люди, які вимушено покидають півострів, не налагоджена система подачі сигналів кримських теле- та радіо компаній, вигнаних з Криму і які працюють у Києві, на Крим. Не облаштовано пункти пропуску на КПВВ”, –  написав він.

“Довідку про народження дитини в Криму можете отримати на материку тільки через суд ! У паспортних столах у херсонській області привозять автобусами людей для заміни паспортів. Вклейка фото в паспорт коштує 700 гривень!!! Весна, як завжди, несподівано приходить, наших хлопців-заручників у Криму закликають російську армію!!! ми ж з плакатами Крим це Україна ходимо і пишаємося”, – зазначив Іслямов.

Представник кримських татар запевняє, що справа тут у пасивності і влади і самих українців.

“Нас з вами 45 мільйонів. Станьте у себе перед дзеркалом і скажіть собі “Нехай росіяни забирають собі Крим”. Якщо після цих слів ви не зможете на себе дивитися в дзеркало – то ви наша людина! Готові щось робити? Поставте собі щоденний план – одна справа. Одна година в день, годину Криму. Коли ви сплануєте, справи знайдуться самі”, – резюмував Іслямов.

Раніше в мережі з’явилися фото білбордів “Крим- це Україна!”

Нагадаємо, раніше Іслямов заявляв, що за підтримки міжнародного співтовариства повернути окупований Російською Федерацією Крим Україні можна буквально за три дні.

Джерело:  Depo.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.