У Грозному побили українського консула, – Клімкін

epa04334904 Ukrainian Foreign Minister Pavlo Klimkin speaks during a brief press conference with US Secretary of State John Kerry after the two met at the Department of State in Washington, DC, USA, 29 July 2014. Secretary Kerry used the opportunity to speak on the crises in Gaza and eastern Ukraine.  EPA/JIM LO SCALZO

Інцидент стався під час нападу на главу “Комітету по запобіганню тортурам”

У Грозному при нападі на главу “Комітету по запобіганню тортурам” завдали удару українському консулу. Про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін на своїй сторінці в Twitter.

“З Грозного: 16 березня під час нападу на главу рос. “Комітету з протидії тортурам” один з нападників завдав удару українському консулу”, – написав міністр.

“Консул двічі викликав швидку мамі С. Клиха Тамарі Іванівні (серцеві напади). Я у Брюсселі, і вся ця інформація дійде до наших європейських партнерів”, – додав міністр.

Нагадаємо, в Грозному було скоєно напад на голови правозахисної організації “Комітет по запобіганню катуванням” Ігоря Каляпина. Представник правозахисної організації Дмитро Утукин повідомив, що до Каляпину в номер у готелі “Грозний-Сіті” прийшли співробітники поліції і адміністратор і попросили його залишити готель без пояснення причин. Коли Каляпін вийшов з будинку з речами, на нього напали “якісь молоді люди в цивільному одязі і чорних масках, які напали на нього і закидали яйцями”.

Після нападу було порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 213 КК РФ (хуліганство), ст. 162 КК РФ (розбій) та ст. 167 КК РФ (умисне знищення майна). Потерпілі і свідки у справі були взяті під госзащиту.

Прес-секретар Рамзана Кадирова Альва Карімов відмовився коментувати напад на Каляпина.

Джерело: 112.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.