Новостворені Сили спецоперацій будуть готові до кінця року виконувати поставлені завдання – Полторак

Полторак.Сили спецоперацій

Міністр оборони України Степан Полторак стверджує, що Сили спеціальних операцій, які створюються у складі Збройних сил України, будуть здатні виконувати поставлені завдання вже до кінця цього року.

Про це він повідомив сьогодні журналістам у Брюсселі по завершенню засідання Комісії Україна-НАТО, відповідаючи на запитання власного кореспондента УНІАН.

“В минулому році ми створили керівництво Силами спеціальних операцій. В цьому році Сили спеціальних операцій отримають бойові спроможності – тобто, вони пройдуть курс підготовки, навчання і будуть готові до кінця року виконувати задачі за призначенням”, – сказав Полторак.

Міністр не уточнив характер завдань та чисельність Сил спецоперацій.

“Які завдання вони будуть виконувати? Назва – Сили спеціальних операцій. Вони виконають спеціальні завдання. Чисельність? Необхідна для виконання спецзавдань”, – сказав він.

За словами Полторака, у цьому питанні ЗСУ отримують від НАТО дорадчу допомогу та через трастові фонди – матеріальну.

Як повідомляв УНІАН, міністр оборони України Степан Полторак представив у штаб-квартирі НАТО проект Стратегічного оборонного бюлетеня України, що передбачає реформування Міністерства оборони до кінця 2018 року, а Збройних сил України – до кінця 2020 року.

Джерело:  УНІАН


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.