Сенцова етапували з Челябінська у невідомому напрямку

453AE72C-E0F7-4337-9140-0AE87B07799C_w800_h450

Українського режисера Олега Сенцова, незаконно ув’язненого в Росії, етапували із колонії в Челябінську.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила член громадської спостережної комісії РФ в Челябінській області Тетяна Щур.

“Сьогодні вночі з невідомого номера прийшло SMS-повідомлення: “Олег Сенцов поїхав по етапу”. День пішов на з’ясування достовірності цих слів”, – написала Щур.

“Було відомо, що це неодмінно станеться. Правда, чекали, що це станеться після свят. Зазвичай у вихідні етапів не буває. Сподівалися ще побачитися… Куди? Чому так терміново? Пов’язано з Савченко? Де він з’явиться знову?” – додала вона.

“Залишилося враження від яскравої, вільної особистості, дуже близької за духом, за способом мислення, за поглядами людини. Начебто були знайомі сто років… І ось серед ночі – як обірвана струна – Олег Сенцов поїхав по етапу… “, – повідомила член наглядової ради.

24 лютого 2016 року повідомлялося, що українці Олег Сенцов і Олександр Кольченко, незаконно засуджені в Росії, етаповані до Челябінську.

У травні 2014 року в окупованому Криму представники російської влади затримали українського режисера Олега Сенцова разом з 25-річним Олександром Кольченком, Геннадієм Афанасьєвим і ще кількома українцями.

25 серпня 2015 року Сенцов і Кольченко були засуджені російським судом: Сенцов засуджений до 20 років позбавлення волі в колонії суворого режиму за “створення в Криму терористичної групи і організації підпалів офісів місцевого відділення партії “Єдина Росія” і організації “Російська громада Криму”, Кольченко – до 10 років, “за співучасть в терористичному акті”.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.