Експерти назвали банки України, які можуть ліквідувати

1422303060

Рівно через місяць проти деяких українських банків, які не вжили заходів для прозорої структури власності, будуть введені жорсткі санкції. Нацбанк переніс терміни з 1 січня на 1 квітня. В НБУ заявляють, що більшість установ повністю впоралися із завданням, і їх діяльність не може викликати жодних питань. Зараз над цією проблемою продовжують працювати банки «Альянс», «ПІН банк», ТАСкомбанк, Агрокомбанк. Крім того, регулятор проводить роботу ще з кількома установами: «Інвестиційно-трастовий банк», Класикбанк, Смартбанк, «Земельний капітал» і «Юнісон». За словами експертів, Нацбанк ввів досить жорсткі вимоги, і багато банків не можуть виконати їх повністю.

Як заявили в НБУ, від банків вимагається не тільки повне розкриття бенефіціарів компаній-покупців. Також в Нацбанку пред’являють майнові вимоги і ретельно вивіряють податкову дисципліну. Кілька днів тому був оголошений неплатоспроможним «ТК Кредит».


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.