Розшукуються кандидатури для запуску Агенції розшуку корупційних активів

41465

Кабінет міністрів створив Нацагентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими корупційним шляхом. Про це прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив в ході засідання уряду.

“З цього питання заперечень точно немає”, – сказав прем’єр.

Нагадаємо, що 10 листопада Рада підтримала у другому читанні і в цілому законопроект №3040 “Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів”, розроблений Мін’юстом за участю Генпрокуратури.

18 лютого Верховна Рада прийняла останній “безвізовий” закон – відносно Нацагентства з управління активами. Законодавчим актом вносяться зміни в закон “Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів”, якими агентство уповноважується не тільки на збереження активів, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, але і на володіння, користування та/або розпорядження такими активами.

У Генеральній прокуратурі та Міністерстві заявляли, що створення даного агентства значно прискорить процедуру повернення виведених активів, а також надасть можливість управління ними.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.