У Криму готуються до чергової катастрофи – дефіциту води

aksenov-zajavil-chto-v-krymu-vozmozhen-deficit-vody-2014-09-16-20-00-00_1

В окупованому Криму через дефіцит запасів води запроваджено режим підвищеної готовності.

Про це йдеться в розпорядженні так званого глави Криму Сергія Аксьонова.

“Запровадити  в Республіці Крим режим підвищеної готовності органів управління та сил територіальної підсистеми запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій (…) у зв’язку з загрозою надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня реагування”, – сказано в документі.

Повідомляється, що проблема зумовлена припиненням подачі води з річки Дніпро по Північно-Кримському каналу у наливні водосховища. У зв’язку з цим схід і південний схід півострова – Керч, Ленінський район і Феодосія – відчувають дефіцит запасів води для гарантованого забезпечення потреб населення.

Раніше НВ повідомляло, що в Криму введено режим надзвичайної ситуації природного характеру у зв’язку зі спалахом африканської чуми свиней.

Нагадаємо, два роки тому почалася спецоперація ГРУ Росії по анексії Криму. 20 лютого 2014 року колона БТРів Чорноморського флоту Росії почала передислокацію з Козачої бухти в Севастополі вглиб півострова.

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.