Кучма розповів, чому не можна проводити вибори на Донбасі

82b4103a889690c71b4b23e4038acc681435242755

На Донбасі не має можливості провести місцеві вибори та покращити соціальне становище населення окупованих районів, так як постійно відбуваються обстріли та бойові зіткнення. Про це повідомила прес-секретар Леоніда Кучми Дарка Оліфер на своїй сторінці в Facebook.

«Без реалізації положень про безпеку Мінська рухатися далі в напрямку врегулювання ситуації не можливо. Яким чином ми повинні забезпечити проведення місцевих виборів на Донбасі, відновлення інфраструктури, поліпшення соціально – економічного становища жителів окупованих районів, коли постійно відбуваються обстріли, зіткнення і так далі» – зазначив представник України в Тристоронньої контактній групі Леонід Кучма.

Зазначається, що у СММ ОБСЄ як не було, так і немає повного доступу до всіх територій, підконтрольним представникам окремих районів Донецької та Луганської областей, включаючи кордон з Росією. Тривають поставки Росією військової техніки, озброєнь і боєприпасів на Донбас.

Окрім цього, викликає глибоку стурбованість систематичне порушення режиму припинення вогню з боку представників окремих районів Донецької та Луганської областей.

«При цьому ми спостерігаємо, що з кожним днем кількість обстрілів тільки зростає. Так, вчора ця цифра досягла рекордних 91 випадку. Протягом лютого жоден день не став винятком з цієї сумної картини: найменшу кількість обстрілів, зафіксованих в цьому місяці, – 50. Все частіше використовуються заборонені озброєння, в тому числі великих калібрів», – наголосила Оліфер.

Окрему увагу на засіданні Тристоронньої групи було приділено питанню звільнення заручників. Україна наполягає на допуск експертів Міжнародного Комітету Червоного Хреста в місця утримання українських заручників в окремих районах Донецької і Луганської областей та на якнайшвидше звільнення українських громадян .


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.