Декларувати ПДВ з лютого треба за новими правилами

photo

Міністерство фінансів України затвердило новий порядок адміністрування податку на додану вартість. Відповідний наказ відомства “Про затвердження форм та порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість” від 28 січня 2016 року опубліковано у сьогоднішньому номері газети “Урядовий кур’єр”, передає УНН.

Документом затверджено форму податкової декларації з податку на додану вартість; форму уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань з податку на додану вартість у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок; форму розрахунку податкових зобов’язань, нарахованих отримувачем послуг, не зареєстрованим як платник податку на додану вартість, які постачаються нерезидентами, у тому числі їх постійними представництвами, не зареєстрованими платниками податків, на митній території України.

Також затверджено порядок заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість.

Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Мінфіну та департаменту методологічної роботи з питань оподаткування ДФС доручено подати цей наказ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України та оприлюднити документ.

Цей наказ набирає чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.