Україна і Білорусь домовилися про продовження дії зони вільної торгівлі

74142

Білорусь не буде виходити із зони вільної торгівлі з Україною за прикладом Росії, повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України, торговий представник Наталія Микольська за підсумками засідання профільної білорусько-української робочої групи.

У міністерстві закордонних справ Білорусі повідомили, що під час засідання було узгоджені майбутні кроки щодо зняття обмежень у взаємній торгівлі.

«У ході наради сторони погодили алгоритм подальших спільних дій по зняттю обмежувальних заходів у взаємній торгівлі, включаючи рішення української сторони про введення з 20 січня 2016 року спеціального мита в розмірі 39,2% на низку експортованих в Україну білоруських товарів», – поінформували в прес-службі.

Микольська також поінформувала представників Білорусі про те, що з 1 січня 2016 року скасовується додатковий імпортний збір, що застосовувався в тому числі стосовно білоруської продукції.

«Скасування додаткового імпортного збору дозволить зняти діючі тарифні бар’єри щодо доступу білоруської продукції на український ринок і створить передумови для збільшення обсягів експорту вітчизняних товарів в Україну», – поінформували в МЗС Білорусі.

Нагадаємо, раніше президент Росії Володимир Путін підписав указ про припинення з 1 січня 2016 року дії договору про зону вільної торгівлі з Україною.

25 грудня Рада федерації Росії схвалила закон про припинення договору про зону вільної торгівлі з Україною.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.