Вчені NASA планують виростити на Марсі картоплю

martian-gallery13-gallery-image

З’явилася інформація про те, що вчені, які працюють в американському космічному відомстві NASA, планують виростити на Марсі картоплю. Для цього вони налагоджують співпрацю з Міжнародним центром однойменного продуктуЗа наявними даними, фахівці спробують створити на Землі умови, які будуть максимально наближені до марсіанських і імітувати клімат, а також атмосферу Марса. Ґрунт для проведення наукового експерименту вчені мають намір взяти в перуанській пустелі.

У NASA впевнені, що прискорити процес росту рослин представляється можливим за рахунок збільшення рівня вуглекислого газу. Якщо експеримент виявиться успішним, то в майбутньому картоплю будуть вирощувати не тільки на одному Марсі, але і на інших планетах.

Зазначимо, що це вже не перша наукова праця, в завдання якої входить аналіз можливостей вирощування рослин в умовах, аналогічних марсіанським. Проте вчені американського космічного агентства NASA раніше цим не займалися.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.