ДП “Укренерго” полагодило лінію “Каховка – Титан”, але відновляти електропостачання поки що не будуть

9414a8f5b810972c3c9a0e2860c075321414269273

Вночі ремонтники “Укренерго” відновили одну з чотирьох пошкоджених ЛЕП на кордоні з окупованим Кримом. Напередодні ввечері урядовцям таки вдалось домовитися про ремонт з організаторами “Громадської блокади”.
Енергетикам дозволили полагодити лінію “Каховка – Титан”.  Ремонтні бригади відновили лінію електропередач Каховська-Титан у Херсонській області, повідомляє державне підприємство “Укренерго”.

“Монтажні роботи виконані в повному обсязі”, однак на лініях роз’єднані проводи. Як повідомляє “Укренерго”, цього вимагали активісти, які блокують Крим.

“При вирішенні питання включення лінії та подачі напруги на підстанцію “Титан”, з’єднання шлейфів буде виконано протягом кількох годин”, – кажуть у компанії.

“Укренерго” вказує, що зможе подати напругу на лінію після того, як отримає від держпідприємства “Енергоринок” добовий графік потоків електроенергії.

Лінію відремонтували у неділю після того, як міністр енергетики Володимир Демчишин та представники руху із блокади Криму домовились щодо цього питання, кажуть у компанії.

“Укренерго” відзначає, що через цю лінію постачають енергію ще до двох районів Херсонської області.

Минулого тижня в Херсонській області невідомі пошкодили чотири лінії електропередач, через які електрика надходила до анексованого Криму із материкової України.

Через це півострів опинився майже без світла. Місцева влада оголосила надзвичайну ситуацію.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.