Сьогодні багатолюдне зібрання проти результатів виборів міського голови Кривого Рогу взяло старт

635374

У Кривому Розі на Дніпропетровщині у неділю триває народне віче проти результатів виборів міського голови, незважаючи на погрози, завезення “тітушок” до міста та негоду. Радіо Свобода веде пряму трансляцію з місця акції.

За офіційними даними за підсумками місцевих виборів, у Кривому Розі мером переобрали чинного міського голову, представника «Опозиційного блоку» Юрія Вілкула. За нього, за даними ЦВК, проголосувало 50,21% виборців, а за його суперника, висуванця «Об’єднання «Самопоміч» Юрія Милобога – 49,79%. Різниця між кандидатами – 752 голоси.

21 листопада Дніпропетровський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову Милобога. Згодом Дніпропетровський окружний апеляційний суд відхилив і його апеляцію.

У понеділок, 30 листопада, в Кривому Розі почне роботу тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради України з перевірки порушень у другому турі на виборах мера Кривого Рогу.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.