Місцеві вибори у Маріуполі проходять з порушеннями

247378_1

Місцеві вибори у Маріуполі розпочалися з перших порушень, які зафіксували спостерігачі. Крім того на двох виборчих дільницях — № 142 та 343 — немає електропостачання.

Про це повідомляє громадянська мережа ОПОРА, передає «Є!». За інформацією, на дільниці № 142406 контрольні листи без печаток були вкинуті в урни для голосування. Після фіксації правопорушення, урни були опечатані й виборці більше не зможуть ними користуватися. Але загальне волевиявлення на дільниці триває у штатному режимі. Подібний інцидент стався й на дільниці № 142384. Голова комісії повністю зачинила дільницю до з’ясування обставин порушення
. Повідомляється також, що на дільницях № 142416 та № 142415 кандидат від політичної партії “Батьківщина” Галина Одноріг, порушуючи усі норми законодавства, розвішувала свою автобіографію на очах у виборців. На місце інциденту був викликаний наряд міліції, який зняв агітматеріали.
Тим часом станом на 11 годину по всьому місту дуже низька явка.

До слова, вулиці Красноармійська та Маріуполя, в яких сьогодні проходять місцеві вибори, патрулюють не тільки групи поліцейських, а й загони спеціального призначення з бронетехнікою.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.