Сьогодні Інтерпол в італійському аеропорту затримав Корчинського

____1890_650x410
В Італії за вимогою Інтерполу затриманий відомий український політик Дмитро Корчинський.

Про це сам Корчинський повідомив каналу “112 Україна“.
Корчинський зауважив, що його розшук ініціювала Росія. Представники Інтерполу розібрались у ситуації, переконались, що справа має політичний контекст, й обіцяли незабаром відпустити в’язня. У Росії в розшук також оголошені Дмитро Ярош, Олег Тягнибок та Ігор Мазур. Їх звинувачують у тому, що вони брали участь у війні в Чечні в 1994-95 роках. Політична сила Корчинського “Братство” визнана російським судом екстремістською організацією, тому його було оголошено у міжнародний розшук.

Згодом, затриманого в Італії на вимогу російського бюро Інтерполу Дмитра Корчинського відпустили за сприяння Посольства України в Італії, Консульства та українського бюро Інтерполу, передає у фейсбуці народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий.

За його словами, російський Інтерпол наразі намагається оскаржити те, що італійський визнав вимогу арештувати Корчинського політично вмотивованою. “У оскарженні москалі вимагають знов арештувати Корчинського і екстрадитувати на територію Російської Федерації. Звинувачують Корчинського у тероризмі на території Донецької та Луганської областей. Винним його визнав …Київський районний суд міста Севастополя. Як Інтерпол взагалі може всерйоз розглядати рішення суду на окупованій території? Сюр.

Джерело в українському бюро Інтерполу підтверджує, що, крім Корчинського, готуються або вже готові аналогічні ухвали судів анексованого Криму проти багатьох командирів, бійців добровольчих батальйонів, волонтерів, громадських діячів з жорсткою антиросійською риторикою”, – підсумував народний обранець. Також Андрій Лозовий зазначив, що подібне подання Кремль підготував і на нього та інших депутатів Радикальної партії, які беруть участь у засіданнях ПАРЄ.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.