Нардеп Батенко оголосив про вихід із фракції БПП через “політичні репресії”

foto 112.ua

Народний депутат України, член міжфракційного об’єднання “УКРОП” Тарас Батенко заявив про вихід із фракції “Блок Петра Порошенко” у зв’язку з “початком політичних репресій в країні”. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

“Заявляю про свій вихід з депутатської фракції БПП на знак протесту з приводу початку політичних репресій в країні. Я виховувався на вчинках плеяди шістдесятників і дисидентів, покоління, яке завжди критично ставилося до узурпації влади ким-небудь. Узурпація починається з нехтування громадською думкою, а закінчується появою політичних в’язнів. Сьогодні владою зроблено рішучий крок до появи нової диктатури”, – написав він.

Батенко закликав “демократичне суспільство України, міжнародні організації вжити всхі можливих конституційних кроків для збереження держави і демократії”.

Нагадаємо, сьогодні вранці нардеп Борис Філатов повідомив про обшуки в офісах партії “УКРОП”. Він заявив, що вранці 8 співробітників “Альфи” у балаклавах і 2 слідчих ГПУ зламали двері квартири Корбана і заявили про його затримання.

Пізніше в Генпрокуратурі і СБУ пояснили, що у Дніпропетровську проходить масштабна спецоперація з ліквідації ОЗУ. Зловмисників підозрюють у привласненні коштів та викраденні. Геннадій Корбан затриманий, вивчається інформація, що саме він міг керувати даним ОЗУ.

В “УКРОПі” дані дії вважають політичними репресіями.

Джерело – 112.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.