Євродепутатів зловили на кнопкодавстві

epochti6

Групу євродепутатів фракції Марін Ле Пен “Європа свобод і націй” впіймали на голосуванні карткою відсутньої на пленарних засіданнях лідерки.

Про це повідомляє австрійське видання Der Standard.

Скандал спалахнув під час засідання в середу в другій половині дня. Зокрема, євро депутат Анна Марія Корацца Більдт відзначила відсутність Ле Пен і закликала главу ЄП відреагувати на поведінку депутатки. Крім того, вона помітила, що коллега Ле Пен нідерландець Марсель де Грааф голосував її карткою.

У директораті ЄП підтвердили, що наразі у справі Ле Пен проводиться розслідування.

“Є ознаки того, що картка депутата Європарламенту Ле Пен була використана для голосування сім разів після того як вона сама покинула пленарне засідання”,  – заявили в ЄП.

Як зазначається, фальсифікація результатів голосування є значним порушенням у Франції і може справити серйозний влив на кампанію очолюваного Ле Пен ультраправого Національного фронту на регіональних виборах, що відбудуться через кілька тижнів.

У разі доведення вини Європарламент може вжити санкцій щодо Ле Пен і де Граафа – зокрема, дія їх мандатів може бути призупинена.

Наразі президент ЄП Мартін Шульц поки не виступав з заявою щодо цього інциденті.

Група Ле Пен “Європа націй і свобод” відома своєю проросійською позицією і була створена влітку цього року.

 

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.