Україна відкрила справу стосовно Берлусконі за візит в окупований Крим

2956a98ac9aa044b2b6991bee7d09b6f

В Україні відкрито кримінальне провадження проти колишнього прем’єр-міністра Італії Сильвіо Берлусконі за відвідування окупованого Криму.

Про це повідомив заступник голови комітету Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, заступник голови міжвідомчої робочої групи Кабінету міністрів по відшкодуванню збитку від тимчасової окупації частини території України Георгій Логвинський.

Причиною для кримінального провадження стало те, що Берлусконі “публічно прибув у Крим, не отримуючи дозвіл української сторони”.

“Щодо Берлусконі відкрито кримінальне провадження на території України”, – цитує слова Логвинского УНІАН.

Крім того, Логвинський повідомив, що українська сторона направила повідомлення про підозру у вчиненні кримінального злочину делегації французьких депутатів, які відвідували півострів.


Ответ Логвинскому из прокуратуры АР Крым / Крым.Реалии

Відповідь Логвинскому з прокуратури АР Крим / Крим.Реалії

 


Як повідомлялося, 11 вересня президент Росії Володимир Путін та екс-прем’єр Італії Сильвіо Берлусконі відвідали тимчасово окуповані Автономну Республіку Крим і місто Севастополь.

МЗС України засудив таку поїздку і підкреслив, що вона відбувалася без узгодження з українською стороною та з порушенням встановленого порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію і виїзду з неї.

“Цей візит в окупований Крим є черговою спробою РФ будь-якою ціною легітимізувати незаконну окупацію і проявом неповаги до державного суверенітету України”, – підкреслюється в заяві.

Джерело – Новое время


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.