Санкції проти Білорусі частково призупинять терміном на чотири місяці

images-cms-image-000000746-770x445

Рада ЄС на чотири місяці призупинила обмежувальні заходи у вигляді заморожування активів і заборони на в’їзд стосовно 170 осіб і трьох компаній Білорусі.

Про це йдеться в повідомленні Ради ЄС. За їх даними, остаточне рішення буде ухвалено сьогодні й набуде чинності з 31 жовтня.

“Це рішення було прийнято у відповідь на звільнення всіх білоруських політв’язнів 22 серпня і в контексті покращення відносин між Білоруссю і ЄС”, – йдеться у повідомленні.

Таким чином ЄС вирішив заохотити подальший позитивний розвиток ситуації, що має призвести до поліпшення європейсько-білоруських відносин.

Обмежувальні заходи проти осіб та організацій повинні були закінчитися 31 жовтня. Рада продовжила їх 29 лютого 2016 року, і в той призупинила їх щодо 170 осіб і трьох компаній. Чотири особи, причетні до зникнень в Білорусі, залишаються під санкціями. Ембарго на постачання зброї продовжує діяти.

Рішення про при зупинку санкцій щодо Білорусі буде опубліковане в журналі ЄС 30 жовтня і набуде чинності 31 жовтня.

 

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.