Росія повинна відмовитися від польотів у Крим

8_main_ukr
Переговори між Україною і Російською Федерацією про відновлення авіаційного сполучення можливі лише за умови припинення російськими компаніями польотів у Крим та сплати ними штрафних санкцій за ці незаконні польоти.

29 жовтня Державна авіаційна служба України отримала лист від Росавіації з викладенням неприйнятної для України позиції. Раніше Росавіація повідомила про направлення нею 28 жовтня листа авіавладі України з пропозицією продовжити переговори про відновлення авіасполучення між країнами. Однак, Мінінфраструктури не планує проводити наступний раунд переговорів з Росією про авіасанкції, наполягаючи на необхідності оплати штрафів за несанкціоновані польоти в окупований Крим.Про це заявив заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер на бізнес-форумі в Києві.”Наша позиція незмінна, тобто така ж, як і була: в разі, якщо Росія заплатить штраф за заборонені польоти, то знімуться санкції. Але, оскільки цього не відбувається, то ми знаходимося в тій же ситуації, що і були”, – сказав він.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.