Польща дасть Україні $1 млн для внутрішніх переселенців

D0B6F83F-49F9-417A-A097-7A4A2AD13D4E_mw1024_s_n

На зустрічі керівництва Донецької області та мерії Маріуполя з делегацією польських дипломатів на чолі із заступником міністра закордонних справ Польщі Конрадом Павликом головною темою стало обговорення можливих шляхів допомоги внутрішньо переміщеним особам в Україні з боку ЄС

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу Маріупольської міськради.

Главою регіону була озвучена ідея проекту допомоги містам України, які постраждали внаслідок військового конфлікту на Сході країни.

“В рамках цього проекту, за країнами ЄС закріплюються окремі міста, яким вони надають допомогу у відновленні інфраструктури, а в знак подяки, більша частина вулиць цих місць називається містами тієї країни, яка займалася відновленням”, – сказав він.

Конрад Павлик зазначив, що на сьогоднішній день польською стороною йде аналіз можливої ​​участі в цьому проекті. За його словами, кінцеві постанови будуть вироблені до кінця поточного року і з нового року, спільно з європейськими партнерами, буде можливість реалізувати комплексний проект, який буде координований європейськими інститутами.

Крім того, заступник міністра закордонних справ Польщі повідомив, що завтра в Києві їм буде підписаний договір з одним з європейських агентств, згідно з яким Польща передає $ 1 млн Україні на надання допомоги громадянам з числа вимушених переселенців. Таким чином, сім’ї з даної категорії зможуть отримати до $ 5 тис.

Польща

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.