Порошенко відреагував на скандальну ситуацію з виборами в Павлограді

poroshenko_petr_4_52_650x410

Президент України Петро Порошенко заявив, що обурений ситуацією довкола виборів у Павлограді на Дніпропетровщині. Про це він написав у Facebook.

“Вважаю, що виборці, а не чиновники мають визначати переможця перегонів”, – зазначив він.

Президент написав, що повністю підтримує позицію Комітету виборців України щодо неприпустимості підміни поняття “виборча система” та “повторне голосування”.

“Сподіваюся, що законне рішення суду захистить виборче право мешканців Павлограда”, – наголосив Порошенко.

Зазначимо, у “Блоці Петра Порошенка” заявили, що готують позов до суду з приводу скасування другого туру виборів міського голови Павлограда, хоч особистого зацікавлення в цьому не мають, оскільки в разі проведення другого туру за крісло мера змагатимуться кандидати від “Опоблоку” та УКРОПу.

Нагадаємо, згідно ж з протоколами ДВК за результатами виборів 25 жовтня кількість виборців у місті становить 89 тисяч 810 (на початок виборчого процесу кількість становила 90 тис. 285), отже немає потреби проводити другий тур.

Зазначимо, у разі проведення виборів в один тур, переможцем у місті за попередніми даними, став представник “Опозиційного блоку” Анатолій Вершина. У разі двох турів його конкурентом стане представник “УКРОПу” Євген Терехов.

Комітет виборців України вважає незаконним рішення ЦВК про зміну виборчої системи у Павлограді після голосування.

Із цього приводу в місті 27 жовтня пройшло народне віче з вимогою проведення другого туру виборів.

Громадянська мережа ОПОРА звинуватила Центральну виборчу комісію у зміні виборчої системи під час виборів за скасування другого туру голосування за мера Павлограда.

Джерело – Тиждень.UA

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.