МВС нарахувало більше 400 правопорушень проти учасників Євромайдану

0,,17254281_303,00

Представники МВС України обговорили хід розслідування подій навколо Майдану з делегацією Міжнародного кримінального суду.

Міністерство внутрішніх справ України та Генеральна прокуратура України виявили більше 400 правопорушень, вчинених стосовно учасників Майдану у Києві. Окрім того, кілька кримінальних проваджень вже було направлено до суду для ухвалення остаточного рішення. Про це йдеться в повідомленні МВС, оприлюдненому на сайті міністерства в середу, 28 жовтня.

 Як повідомляє МВС, 28 жовтня відбулась зустріч представників міністерства із делегацією Міжнародного кримінального суду (МКС), на якій обговорювався поточний стан розслідування українськими правоохоронцями подій навколо Майдану, а також злочинів проти людяності та воєнних злочинів у рамках поданої Україною другої заяви про визначення юрисдикції Міжнародного кримінального суду.

Нагадаємо, у жовтні неурядова організація “Міжнародне партнерство з прав людини” передала до МКС в Гаазі матеріали щодо воєнних злочинів та злочинів проти людяності, скоєних на Сході України. Матеріали були зібрані в рамках проекту, спрямованого на запобігання безкарності за серйозні злочини, вчинені під час збройного конфлікту на Донбасі.

Раніше, 25 лютого 2014 року Верховна Рада України звернулася до Міжнародного кримінального суду з метою притягнення до кримінальної відповідальності вищих посадових осіб України щодо злочинів проти людяності під час Євромайдану

Джерело – DW.COM


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.