США надали більше 4,2 млн дол. на проведення місцевих виборів в Україні

6741

Офіційно на безпартійну допомогу для чесного проведення місцевих виборів в Україні США виділили більше 4,2 млн доларів. Про це повідомив у своєму міроблозі у Twitter посол США в Україні Джеффрі Пайєттпередає УНН.

Згідно із інфографікою, яку розмістив посол, у це фінансування входила допомога громадським організаціям для просвіти виборців щодо виборчого процесу та їх заохочення брати участь у виборах. Також це були майстер-класи для журналістів, активістів та місцевих чиновників щодо спостереження за виборчим процесом.

До спостереження за місцевими виборами було залучено 170 довгострокових спостерігачів та 3 тис. короткострокових, які мають на меті проведення екзит-полів у трьох містах у день виборів.

Одним із пунктів американської допомоги у проведенні місцевих виборів були аналіз та рекомендації щодо проведення виборів у підконтрольних Україні районах Донбасу.

До списку заходів, профінансованих урядом США, також ввійшло і посилення висвітлення процесу виборів у ЗМІ.

Нагадаємо, Дж.Пайєтт заявив, що Україна 25 жовтня має продемонструвати високу явку та чесні вибори.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.