Україна та Росія не змогли домовитися про авіасполучення

1702310

Авіасполучення між Україною та РФ буде припинено з 00:00 25 жовтня поточного року з огляду на впроваджувані санкції проти авіакомпаній.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський у кулуарах Українсько-німецького економічного форуму у Берліні в п’ятницю.

“Сьогодні в Брюсселі відбулися технічні консультації між Державіаслужбою України та Росавіацією, але, незважаючи на ці консультації, з 25 жовтня набувають чинності ті санкції, які були введені відносно російських авіакомпаній, які порушували законодавство України”, – сказав він.

Міністр також нагадав, що Росавіація у відповідь закрила російське небо і авіасполучення з РФ для українських авіакомпаній.

Прес-служба Мінінфраструктури уточнила, що 23 жовтня з 14:00 до 15:30 за європейським часом у штаб-квартирі Єврокомісії проводилися зазначені технічні консультації.

До складу української делегації увійшли в.о. голови Державної авіаційної служби Едуард Дьомін, директор “Украероруху” Дмитро Бабейчук і директор департаменту ЄС МЗС України Всеволод Ченцов.

“У ході технічних консультацій сторони обмінялися позиціями. Після повернення українська делегація передасть отриману інформацію міністру інфраструктури та керівництву країни. На її підставі будуть прийматися рішення щодо подальших кроків”, – наголошується в прес-релізі.

У прес-службі аеропорту “Бориспіль” агентству “Інтерфакс-Україна” підтвердили скасування рейсів російських авіакомпаній в Україну з 25 жовтня.

У прес-службі заявили, що рейси російських авіаперевізників скасовані з 25 жовтня і до різних дат по кожній компанії, що передбачає можливе пролонгування таких скасувань, у разі якщо ситуація з санкціями не зміниться.

Рейси до “Борисполя” виконують російські авіакомпанії “Аерофлот”, S7, “Росія”.

Українські авіакомпанії, які виконують або мали намір виконувати рейси в РФ, також закрили продаж квитків на ці напрямки з 25 жовтня. Це зокрема “Міжнародні авіалінії України”, “Дніпроавіа”, Yanair.

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.