У ГПУ пояснили, що під час Майдану в Україні робив Сурков

surkov

Російська делегація тричі приїздила в Київ під час Революції гідності. Ці візити були спрямовані на моніторинг подій на Майдані.

Про це на брифінгу розповів начальник управління спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк, передає Gazeta.ua.

“Ще у квітні 2014 року до слідчих Генеральної прокуратури надійшла інформація про те, що у період Майдану, тобто у період листопада 2013 – лютого 2014 року, до України неодноразово приїздили представники Федеральної служби безпеки РФ. Це було у грудні місяці – у середині грудня 27 осіб приїжджало, потім у 20-х числах січня приїжджало 7 осіб і також 20 лютого приїхало 7 осіб, у тому числі представник АП Російської Федерації Сурков Владислав. Ці обставини ретельно досліджувалися слідчими, у тому числі наданням доручень СБУ.

За результатами розслідування встановлено, що ці делегації приїздили до України отримувати інформацію про те, яким чином відбуваються протестні акції, як організовуються вони, як вони фінансуються. У першу чергу саме цими питаннями була викликана місія представників.

Інших даних, у тому числі і зі Служби безпеки України про те, що ці особи вчиняли якісь злочини чи якимось чином причетні до злочинів на Майдані, отримано не було”, – повідомив Горбатюк.

Раніше генпрокурор Віктор Шокін заявив, що у розстрілі Небесної сотні немає російського сліду. Натомість екс-глава СБУ Валентин Наливайченко запевняє, що в дні розстрілу активістів на Майдані взимку 2014 року в Києві перебував радник президента РФ Володимира Путіна і було завезено зброю.

Джерело – Gazeta.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.