Виборчий процес у Маріуполі під питанням зриву

mariupoltsy-k-otmene-vyborov-v-mestnye-sovety-otnosjatsja-krajne-negativno_4f67743fd6b46316570d1b814976ba45
В Мариуполе печать избирательных бюллетеней происходит в типографии предприятия, которое относится к холдингу «СКМ» Рината Ахметова, без присмотра наблюдателей или правоохранительных органов.

Серед міст, в яких проходять місцеві вибори на не окупованій території Донецької області, найгучнішим є виборчий процес у Маріуполі. Характеристику виборчого процесу даного міста слід розпочати з того, що у виборах беруть участь 13 політичних партій, найактивнішими з яких є Опозиційний блок, «Наш Край», ВО «Батьківщина», «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Самопоміч» і УКРОП. А на посаду міського голови зареєстровано 22 кандидати, серед яких найбільшу передвиборчу активність проявляють Бойченко В., Терновський Ю., Журавльов В., Шекула Г. та Романюк А.

Початок виборчого процесу був достатньо спокійним та проходив без порушень щодо дочасної агітації, реєстрації кандидатів та дотримання строків встановлених Законом України «Про місцеві вибори» та календарним планом ЦВК. Як зазначають журналісти та спостерігачі, партійні з’їзди (конференції) проходили вчасно, про дані події інформація була оприлюднена в ЗМІ. Випадків відмови в реєстрації кандидатам на посаду міського голови та партійних списків зафіксовано не було.

Найпоширенішими формами агітації традиційно залишаються візуальна та медійна реклама, а особливо розповсюдженою формою на цих виборах є зустрічі кандидатів з виборцями. Випадків підкупу поки що зафіксовано не було.

Засоби масової інформації, загалом, як на місцевому рівні, так і на національному досить активно висвітлюють передвиборчий процес у Маріуполі, не дивлячись на те, що міська виборча комісія затягує надання копій своїх рішень та виборчої документації для ознайомлення журналістам. Траплялись випадки заборони присутності представникам преси, політичних партій та ОБСЄ на засіданнях міської виборчої комісії Маріуполя, зокрема такий випадок був зафіксований 4 жовтня 2015 року. Це свідчить про непрозорість прийняття рішень даною комісією та порушення основних демократичних і конституційних принципів виборів, а саме – прозорості.

Загалом, значних порушень з боку політичних партій або кандидатів на посаду міського голови в Маріуполі не зафіксовано, окрім поодиноких випадків: розповсюдження агітаційних матеріалів у лікарні та в міському центрі зайнятості.

Досить цікавою є ситуація, яка склалася навколо Маріупольської міської виборчої комісії (МВК), яка 5 жовтня 2015 року прийняла постанову про розгляд звернення від представника Радикальної партії Олега Ляшка. Дане звернення було розглянуто з порушенням Закону України «Про місцеві вибори». 9 жовтня ЦВК видала постанову №412, якою скасувала дане рішення міської виборчої комісії, того ж дня Центральна виборча комісія прийняла постанову №413, якою скасувала постанови МВК про розгляд скарг політичних партій (УКРОП, ВО «Батьківщина» Радикальна партія Олега Ляшка, «Народний фронт») щодо формування районними територіальними виборчими комісіями керівних складів ЦВК. При розгляді даного питання ЦВК у постанові Маріупольської виборчої комісії №84 побачила ознаки підробки виборчої документації з приводу чого прийняла рішення звернутись до Міністерства внутрішніх справ України для розслідування даного правопорушення.

8 жовтня Маріупольська міська виборча комісія прийняла постанову №94 «Про зміну керівного складу чотирьох районних комісій міста Маріуполя», згідно з якою «у зв’язку з ігноруванням районними комісіями постанов №№ 81, 82, 83, 84 від 07.10.2015 року» вирішила «змінити керівний склад чотирьох районних у місті Маріуполі комісій – Іллічівської, Приморської, Жовтневої, Орджонікідзевської», а також «звернутися до всіх суб’єктів подання з проханням до ранку 09.10.2015 року надати подання про заміну голів, заступників та секретарів вище вказаних комісії». Такою дією Маріупольська МВК порушила статті 19, 24, 27 та 29 Закону України «Про місцеві вибори», як результат ЦВК 9 жовтня прийняла постанову №414, якою скасувала дане рішення, визнавши його грубим порушенням законодавства, та достроково припинила повноваження всього складу міської виборчої комісії. Однак, дана міська комісія, також 9 жовтня, прийняла повторне рішення про зміну голів районних ТВК, проігнорувавши постанову ЦВК. У результаті 11 жовтня Центральна виборча комісія постановою №420 скасувала дане рішення.

12 жовтня ЦВК сформувала новий склад Маріупольської виборчої комісії своєю постановою №424. Вищевикладені обставини, недостатнє знання виборчого законодавства України та незадовільна робота міської виборчої комісії призвели до того, що цією виборчою комісією не було забезпечено виготовлення виборчих бюлетенів для голосування на місцевих виборах. Даний факт ставить під загрозу проведення голосування, так як відповідно ст. 25 Закону України «Про місцеві вибори» виборчі бюлетені мали бути надруковані до 15 жовтня 2015 року, а також це порушує ст. 157 Кримінального Кодексу України щодо перешкоджання здійснення виборчих прав громадян. Отже, 16 жовтня 2015 року ЦВК оприлюднила постанову №451, якою зобов’язала новий склад міської виборчої комісії забезпечити виготовлення виборчих бюлетенів до 19 жовтня, а також прийняла рішення звернутися до Генеральної прокуратури України щодо фактів, викладених вище. Також, 16 жовтня ЦВК видала постанову №454, якою  вдруге зміни склад Маріупольської міської виборчої комісії.

Відповідне рішення було прийнято через те, що новий склад міської виборчої комісії, так і не зміг налагодити роботу. Траплялись випадки проведення засідань комісії не у приміщенні та без голови, заступника голови та секретаря, при цьому члени комісії приймали рішення та вели протокол, а саме засідання проходило на вулиці. Учасники цього засідання вимагають змінити місце розташування ТВК, так як у приміщення на першому поверсі відбувається агітація за одну з політичних сил. Представники МВС у місті Маріуполі натомість відповіли, що агітація не заважає роботі комісії.

15 жовтня 2015 року Маріупольська міська виборча комісія зібравшись на засідання не змогла ухвалити порядок денний впродовж 12 годин, результатом чого стало барикадування виходу з приміщення для засідання членами комісії. На місце приїхали представники правоохоронних органів, які, за законом, не мають права входити до будівлі, тому вони просто чекали на вулиці. В результаті цих подій між членами ТВК відбулася бійка. Як наслідок, рішення щодо виготовлення виборчих бюлетенів станом на 16 жовтня 2015 року прийнято не було.

Ввечері 16 жовтня  постановою №454 ЦВК прийняла рішення відкликати 7 членів та замінити 4 членів комісії. Після чого, наступного дня, комісія таки прийняла рішення про друк бюлетенів у місцевій типографії. Представники політичних партій, які називають себе «демократичними силами» розкритикували таке рішення, звинувативши Маріупольську МВК у бажанні фальсифікувати вибори, а ЦВК у підігруванні політичній партії «Опозиційний блок».

Вдень 18 жовтня 12 кандидатів у мери провели масовий політичний мітинг. Однією з основних загроз вони вважають бажання міської комісії надрукувати бюлетені в типографії місцевої газети «Приазовский рабочий», яка належить Рінату Ахметову. Кандидати висловлюють побоювання, що у такому випадку можна буде надрукувати більше бюлетенів та сфальсифікувати результати. Вони також звинуватили центральну владу в бажанні підігравати місцевій політичній монополії.

Крім того, показовим є факт знищення електронних баз виборців, яке мало місце 9 жовтня, на звернення голови міської виборчої комісії щодо даного питання працівники МВС відповіли, що паперові бази цілі та з ними можна працювати, а вимог про електронні бази реєстру виборців не існує, тому тут не має складу злочини. Резюмуючи роботу правоохоронних органів в Маріуполі під час виборчого процесу, можна відзначити їх публічність та відкритість, вони завжди дають коментарі ЗМІ та оперативно виїжджають на виклики.

Загалом передвиборчий процес у Маріуполі є досить динамічними, велика кількість порушень Конституції України, Кримінального кодексу України та  Закону України «Про місцеві вибори» зафіксована з боку міської територіальної виборчої комісії, яка затягнула вирішення питання про виготовлення виборчих бюлетенів та поставила під загрозу проведення виборів взагалі. Не дивлячись на зміну складу даної комісії, так і не вдалося вирішити проблеми щодо організації роботи ТВК та зупинити порушення законодавства України з боку відповідної комісії.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.