Трагедія «Іволги» у Затоці – загинули 14 людей

thumb.php

Напередодні поблизу курортного селища Затока затонув прогулянковий теплохід «Іволга», яким приватник возив туристів на риболовлю. Наймасштабніша за останні 10 років морська трагедія в Україні забрала 14 життів. На борту судна, розрахованого на 12 пасажирів – було утричі більше людей. Саме перевантаження, та ще й у негоду, призвело до стількох жертв. Рибалки тонули всього за 300 метрів від берега. І цифра ця може бути неостаточною: бо за поки не підтвердженою інформацією, невідома доля ще 8 людей.

УНН постраждалі розповіли, що компанія на судні підібралася з різних міст: Одеси, Кіровограда та Києва. Багато хто з них виходив у море вперше і про перевантаження судна не знав.

У рибалки з Кіровограда Дмитра Мартинова в морі загинув друг. Згадує, що на борту були без рятувальних жилетів.

“Шторм вранці був. Ми ще подзвонили, уточнили – сказали, що виходять … Незрозумілим чином перекинулися. Шторм великий був, ми поверталися вже в порт – і він просто перекинувся … Ми рятувалися на плоту. Нас 13 осіб було на плоту, ми його ледь розкрили і розправили. Важко діставалися на берег”, – розповів Мартинов.

За фактом аварії катера під Одесою порушено кримінальну справу за статтею “порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного або повітряного транспорту”. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.