Сполучені Штати призупиняють виведення військ з Афганістану

0,,18771477_303,00

Президент США Барак Обама вирішив призупинити виведення американського військового контингенту з Афганістану. Про це повідомили телеканалу CBS News високопоставлені представники Білого дому.

За їхніми словами, Обама залишить 5 тисяч 500 військових до кінця наступного року. США планують залишити до кінця 2016 року 9 тис. 800 вояк, але поки що невідомо, коли військове командування прийме рішення про скорочення цієї цифри до 5 тис. 500 осіб. Такий контингент обійдеться Вашингтону в $14,6 млрд, що на $4,5 млрд більше за попередній план. Чиновники також розповіли, що американські військові базуватимуться на чотирьох базах: у Кабулі, Баграмі, Джалалабаді та Кандагарі. Їхня місія буде присвячена запобіганню терактам, включаючи Аль-Каїду та ІДІЛ, а також програмі з підготовки та допомоги Афганським силам безпеки.

Німеччина вітає рішення США залишити своїх військових в Афганістані, вважаючи його важливим політичним сигналом для афганського населення.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.