Збільшити фінансування прокуратури в два рази просить Сакварелідзе

113645

13 жовтня 2015 року о 14:15 в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась зустріч із Давідом Сакварелідзе, заступником Генерального прокурора України-прокурором Одеської області.

Фінансування системи прокуратури необхідно збільшити до мільярдів гривень. Про це сказав заступник генерального прокурора України, прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе в ході виступу в Інституті міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченко. Він додав, що Генпрокуратура вже направила відповідне звернення в Кабінет міністрів, з проханням вирішити цю проблему з недофінансування.

“Як мінімум, наш бюджет повинен бути вдвічі більше, ніж було в цьому році. Тобто мінімум 6 млрд грн нам потрібно для того, щоб хоча б створити елементарні умови, щоб таких, як ви, стало більше в нашій системі”, – наголосив Сакварелідзе.

Заступник генпрокурора розповів, що багато роботи по реформуванню відомства. Зокрема, на рівні прокуратури у регіонах України.

Нагадаємо, Давид Сакварелідзе виступив за збільшення зарплат для співробітників його відомства. Вони мають збільшитись до 20-25 тисяч гривень.

Він додав, що йому не шкода заплатити прокурору і 50 тисяч гривень, якщо він працює на суспільство.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.