РФ вимагає від Лондона пояснень щодо дозволу збивати російські літаки

vozdboy3

 Британське МЗС назвало неточною інформацію про те, що пілоти Королівських ВПС, які беруть участь в операції проти бойовиків “Ісламської держави” на Близькому Сході, буцімто отримали дозвіл атакувати російські літаки в разі виникнення загрози їхньому життю.Напередодні таку інформацію поширила газета Daily Star, що спеціалізується на скандалах, з посиланням на власні джерела в міністерстві оборони Британії, провівши, тим самим, стрес-тест Россії. Після цього Росія попросила британського військового аташе в Москві надати офіційні роз’яснення з приводу цих публікацій.

Відомий блогер О.Понамарь відмітив, що даний тест показав-  нерви у Путіна зовсім здали.  Цей випадок дуже рідкий в дипломатії та показує, що клієнт надзвичайно взволнован и возбужден. Це ж була  просто статья в таблоїді.  Так не прийнято реагувати на “уток”.

У британському МЗС, назвавши таку інформацію неточною, ще раз наголосили, що стурбовані через російську військову операцію в Сирії, яка “включає удари по легітимних опозиційних групах з використанням некерованих ракет, що призводить до великої кількості жертв серед цивільного населення”.

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.