Порушення перемир’я на Донбасі підтвердила в ОБСЄ

1694448

ОБСЄ продовжує перевіряти місця збереження важкої зброї з обох сторін і прийли до висновку, що ситуація незадовільна. Про це під час брифінгу повідомив заступник керівника Спеціальної моніторингової місії ОБСЄСпостерігачі СММ ОБСЄ патруль місії відвідав місце інциденту поблизу Троїцького вчора вдень. Спостерігачі місії підтвердили, що по українських військових були випущені дві протитанкові керовані ракети, одна з яких призвела до поранень бійців.
Були виявлені частини протитанкових ракет, якими здійснено обстріл.
«Вчора в підконтрольному Києву Троїцькому СММ ОБСЄ спостерігала частини протитанкових ракет, які були випущені, що призвело до поранення українських військових», – заявив заступник голови Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки та співробітництва у Європі (ОБСЄ) Александр Хуг
Водночас, він відзначив позитивні тенденції – розпочалося відведення танків від лінії розмежування на відстань 15 км з кожного боку. На його переконання, це повинно сприяти зменшенню рівня напруги на лінії зіткнення.
“Але я знову підтверджую, що Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ занепокоєна триваючими порушеннями режиму припинення вогню. Кожний випущений постріл на Донбасі є порушенням Мінських угод, незважаючи з якого пістолету, чи з якої зброї ведеться вогонь”, – наголосив заступник голови СММ.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.