Американський сенат готовий виділити Україні $ 300 млн. на зброю

109705

Сенат Конгресу США прийняв законопроект про військовий бюджет, який передбачає виділення 300 мільйонів доларів військової помощит Україні.

Загальний обсяг коштів, які піде на військові потреби в 2016-му фінансовому році, становить $ 612 млрд, передає ТАСС. Законопроект наділяє міністра оборони США правом використовувати 300 млн доларів на надання українському уряду “належного сприяння в сфері безпеки і розвідки”. Київ може отримати протитанкова зброя, міномети, систем, які обслуговуються в бою розрахунком/екіпажем, а також боєприпаси до них, гранатомети і стрілецьку зброю. Також США може передати Україні контрбатарейные радари, безпілотні тактичні системи спостереження з повітря, захищені засоби зв’язку та засоби радіоелектронної боротьби. Частина коштів дозволено витрачати на навчання збройних сил та інших сил безпеки уряду України. Тепер закон має підписати президент США Барак Обама. Однак він раніше говорив, що збирається накласти вето на цей закон, але це не пов’язано з Україною. На думку американського президента, передбачені військові витрати дуже великі.

Джерело – ТСН.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.