РФ з авіабази Хмеймім у Сірії знов провело 20 вилетів

index

Міністерство оборони РФ повідомило про те, що сьогодні з авіабази Хмеймім у Сирії здійснено близько 20 боєвих вилетів. Удари нанесені по 12 об’єктам.

У російському військовому відомстві заявили, що повідомлення ЗМІ про авіанальоти по позиціях Ісламської держави” у сирійському місті Пальміра не відповідають дійсності.

“Екіпажі Су-34, Су-24М і Су-25 завдали ударів по 12 об’єктах тилової інфраструктури, пунктів управління, таборах підготовки і баз бойовиків терористичних угруповань “Ісламської держави”, – сказавофіційний представник Міноборони РФ генерал-майор Ігор Конашенков на брифінгу в Національному центрі управління обороною РФ.

Зокрема, за словами Конашенкова, пара російських штурмовиків Су-25 завдала удару по польового табору ІД, де готували іноземних бойовиків угруповання. Табір розташовувався в районі Кафер-Авайд (провінція Ідліб), уточнив він.

“В результаті повітряного удару відзначено численні руйнування будівель і споруд, що використовувалися терористами для зберігання вибухових речовин, матеріально-технічних і продовольчих запасів”, – зазначив Конашенков.

Також, за його словами, Су-24М знищили завод з виробництва боєприпасів для “Ісламської держави” недалеко від Дамаска, крім того, бетонобойними авіабомбами було знищено два командних пункти бойовиків поблизу Дейр-ез-Зор.

Ще один опорний пункт ІД, за даними Міноборони РФ, в районі населеного пункту Гмам (провінція Латакія) був атакований бомбардувальниками Су-34.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.