Парламенту не вистачило голосів для внесення змін до перехідних положень закону “Про місцеві вибори”

61972

Сьогодні ВР мала ухвалити спеціальний закон про особливості проведення виборів в окремих районах Донбасу. Парламенту не вистачило голосів для Сдо перехідних положень закону “Про місцеві вибори”.

Український парламент не зміг позбавити себе права визначати перелік адміністративно-територіальних одиниць на Донбасі, в яких місцеві вибори 25 жовтня проводитися не будуть, і затверджувати рішення Центральної виборчої комісії про неможливість проведення місцевих виборів на окремих територіях Луганській і Донецькій областях у зв’язку з російською окупацією.

У залі засідань в середу так і не знайшлося необхідної кількості голосів (мінімум 226) на підтримку змін до перехідних положень закону “Про місцеві вибори” (№3018) і в постанову “Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів в 2015 році “(№3017).

За словами голови комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергія Власенка, такі зміни необхідно внести, оскільки в діючих редакціях постанова і закон, за його словами, не відповідають Конституції України. Він також підкреслив: якщо цього не зробити, то “це означає, що ми підриваємо легальність виборів на територіях Донецькій і Луганській областях”.

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.