У Мінську відбулася акція проти розміщення військової бази РФ в Білорусі

8034450-cqertvewoaav8nh

У Мінську на площі Свободи пройшла акція проти планів розміщення російської військової бази на території Білорусі. Мітинг організували представники опозиційних партій і низки громадських організацій

Наприкінці вересня кілька опозиційних білоруських політиків підписали заяву під назвою «За Білорусь без чужих військових баз». Вони вважають, що розміщення в Білорусі іноземної військової бази суперечить конституції, за якою країна прагне до нейтралітету.

Путін розпорядився підписати угоду між РФ і Білоруссю про створення на території сусідньої держави російської авіаційної бази. Розпорядження оприлюднене на порталі правової інформації Російської Федерації, інформували 19 вересня російські агенції.

У неділю, 4 жовтня, близько півтисячі людей з плакатами, біло-червоно-білими національними прапорами та знаменами Євросоюзу вийшли на вулиці столиці країни. Вони тримали в руках антивоєнні плакати та кульки кольорів українського прапора. Люди скандують «Ні чужим військовим базам» і «Живе Білорусь».

Акція не була дозволена владою. Міліція склала протоколи на п’ятьох опозиційних політиків, яких вважає організаторами заходу. Водночас силовики не стали припиняти мітинг у силовий спосіб.

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.