Соціалісти Молдови спробували організувати “Майдан Хризантем”

cf91860858a2c5233dc89bc505f031f91441597036

У Молдові тисячі прихильників громадянської платформи “Гідність і правда” пройшли маршем вулицями Кишинева.

4 жовтня, у неділю в Кишиневі проходить велелюдна акція протесту проти власти. Ее учасникі прийшли до центру молдавської столицы з хризантемами. Прихильники і члени Партії соціалістів з наметового містечка біля будівлі парламенту зібрали свої намети з проїжджої частини бульвару Штефана Великого і підмели вулицю.Після невдалої спроби штурмувати будівлю демонстранти повернулися на площу, а потім відправилися з маршем вулицями міста. Вони зупинилися навпроти бізнес-центру GBC, де за їхніми припущеннями міг перебувати перший віце-голова Демпартії, бізнесмен Володимир Плахотнюк.

Вимоги протестувальників ті самі: відставка президента, уряду і парламенту, звільнення владних структур від олігархів і злодіїв та притягнення до кримінальної відповідальності винних у розкраданні мільярда доларів з банківської системи країни.

Днями партія соціалістів Молдови зареєструє в парламенті законодавчі ініціативи про вотум недовіри президентові та уряду, а також про розпуск парламенту країни.

Лідер партії Ігор Додон, повідомив Укрінформу в Молдові: – «Наша мета – не силоміць, а парламентськими методами вирішити проблеми, які порушують протестувальники в Кишиневі: відставку президента, парламенту і уряду. Ми вживемо всі заходи, щоб не дестабілізувати ситуацію, і наполягатимемо на розпуску парламенту і оголошенні дострокових виборів»

Соціалісти вже зажадали скликання позачергового засідання парламенту, проте решта парламентських фракцій проігнорували їх вимоги.

Нагадаємо, з 6 вересня в Кишиневі проходять безстрокові акції протесту проти молдавської влади. Вимоги протестувальників – відставка керівництва країни і оголошення дострокових парламентських виборів.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.