Суд над Надією Савченко відмовив їй у проведенні допиту на «детекторі брехні»

____12032_462x232

Сьогодні в Донецьку Ростовської області проходить друге судове засідання у справі народного депутата від «Батьківщини» Надії Савченко, яка незаконно ув’язнена в Росії.

Сьогодні під час судового розгляду справи Надії Савченко Донецький міський суд Ростовської області відмовив їй у проведенні допиту на «детекторі брехні». Окрім того, Надія Савченко оприлюднила листа, в якому заявила, що:

«Суд не буде чесним і справедливим. У Росії це неможливо, тут суд і слідство – це маріонетки Кремля», – зазначила вона у листі.

За її словами, сьогодні розпочинається її останній бій з лицемірством і беззаконням російської влади.

«Бій буде за те, щоб показати всьому цивілізованому та прогресивному світові правду про Росію і про злочини її влади. Останній бій – найтяжчий бій», – написала Надія Савченко.

Українська льотчиця також подякувала всім людям за те, що «не залишали і не залишаєте мене і Україну в цій нелегкій боротьбі».

Своєю чергою, адвокат української льотчиці Микола Полозов повідомив у Twitter, що засідання суду висвітлюють багато журналістів.

«У залі суду майже десяток камер, знімають хід засідання. Навіть на судах в Москві не пригадаю такого», – написав захисник.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.