Київський апеляційний адміністративний суд відхилив апеляцію “Укрнафти”

images

Суд вдруге відмовився повернути схеми Коломойського в “Укрнафту”Київський апеляційний адміністративний суд відхилив апеляцію “Укрнафти”, у якій менеджмент олігарха Ігоря Коломойського вимагав усунути представників “Нафтогазу” зі складу аукціонних комітетів з продажу нафти.

Як відомо, раніше “Укрнафта” судилася з Кабміном і власною материнською компанією “Нафтогазом” з вимогою скасувати постанову Кабміну про новий порядок продажу нафти на аукціонах та про затвердження складу аукціонних комітетів.

Зокрема, “Укрнафті”, якою досі, незважаючи на зміну гендиректора, продовжує керувати лояльний до Коломойського менеджмент, не подобалося скасування  15% знижки на нафту на аукціонах, хоча це і означало збільшення прибутку компанії. Нафту з такою знижкою раніше купували в “Укрнафти” структури Коломойського.

Окружний адміністративний суд Києва відмовив у задоволенні цього позову “Укрнафти” ще 10 липня, після чого компанія подала апеляцію.

В середині вересня Кабмін погодився укласти угоду з новим керівником “Укрнафти” – британцем Марком Роллінзом. Він вже пообіцяв забезпечити виплати державі великоъ заборгованосты щодо дивідендів і податкових виплат.

50%+1 акція компанії належить державі, близько 42% – структурам Коломойського. До призначення Роллінза протягом багатьох років “Укрнафтою” керував менеджмент Коломойського. У цей час компанія надавала олігарху багато преференцій, а також накопичила перед державою багатомільярдний борг.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.