У листопаді в Україні припинить існування міліція

index1

За словами глави українського МВС, з 7 листопада в Україні вся чинна міліція буде замінена новою поліцією. За словами Авакова це не означатиме звільнення всіх нинішніх міліціонерів.

За словами міністра, крім патрульної поліції, яку вже можна побачити вже у деяких містах, доведеться ще “реформувати кримінальний блок, створити корпус раптової дії (спецназ), оновити підрозділи дільничних, експертів та слідчих”.  “На кінець року в Україні буде 6-7 тисяч поліцейських, а всього працівників близько 152 тисяч, при чому реформуваня не буде означати звільнення всіх нинішніх співробітників міліції”, – зазначив глава МВС. Відповідно, реформування потребує фінансування, тому до кінця року, за словами Авакова, на поліцію передбачається спрямувати ще близько 140 мільйонів гривень. Він також додав, що допомогу і підтримку українським колегам надають партнери з США, Канади, Японії та ЄС.

З 26 вересня розпочнеться набір нових поліцейських у Краматорську і Слов’янську на Донеччині. Конфлікт на сході країни розпочався саме з цих міст.

“І тому дуже символічно, що через два тижні в цих місцях, де розпочалось захоплення наших територій, ми запускаємо нову поліцію. Це сигнал для всіх: населення, військових, наших іноземних партнерів, що незважаючи на війну, кризу, ми все одно змінюємося”, – наводить агенція слова депутата від “Блоку Петра Порошенка” Мустафа Найєм.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.