Через затримку поставок з України Росія призупиняє будівництво кораблів

фрегат

Будівництво новітніх фрегатів проекту 22350 для ВМФ Росії затримується через припинення поставок турбін з України.

Про це заявив головний конструктор Коломенського заводу Валерій Рижов в інтерв’ю порталу FlotProm, повідомляє Інтерфакс.

“Другий корабель “завис” у зв’язку з припиненням поставок з Миколаєва, зв’язок з ними перервався. Ми теж були задіяні з ними, але Україна навідріз відмовилася постачати турбіни та комплектуючі. Відмовили, в тому числі, і нам, хоча гроші вже були заплачені. Тому зараз співпрацюємо з фірмою “Сатурн”, – сказав Рижов.

Нагадаємо, перший серійний фрегат проекту 22350 “Адмірал Флоту Касатонов” спущений на воду 12 грудня 2014 року на підприємстві “Північна верф” (Санкт-Петербург).

Планувалося, що після добудови, заводських ходових і державних випробувань корабель буде переданий ВМФ в грудні 2015 року і увійде до складу надводних сил Північного флоту.

В даний час на “Північної верфі” триває будівництво фрегатів проекту 22350 “Адмірал Головко” і “Адмірал Флоту Радянського Союзу Ісаков”.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.